Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Talinas - Stokholmas

Maršrutas Talinas – Stokholmas yra vienas pigiausių būdų pasiekti Stokholmą, jei keliaujate su automobiliu 3-4 asmenys ir bilietus užsisakote mažiausia galima kaina. Mes rekomenduojame užsisakyti keltų bilietus iš anksto – išankstinis mokėjimas už bilietus nėra būtinas. Talinas - Stokholmas maršrutą aptarnauja vieni naujausių ir gražiausių Tallink laivyno keltų.


Lankytinos vietos Taline

TALINAS  nenustoja stebinti lankytojus savo istoriniu žavesiu – pradedant viduramžių dvasia persmelktu senamiesčiu, kuris 1997metais metais buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą, baigiant modernia verslo ir prekybos centrine miesto dalimi. Miesto pagrindinius lankytinus objektus paprasta ir lengva tyrinėti vaikščiojant pėsčiomis, kadangi Talinas nėra didelis ir išdėstytas labai kompaktiškai. 


LANKYTINOS TALINO VIETOS

Talino senamiestis – statytas 13-16a. yra vienas geriausiai išsilaikiusių iki šių dienų senamiesčių Europoje. 

Kohtuotsa apžvalgos aikštelė – iš čia atsiveria nuostabūs panoraminiai Talino senamiesčio vaizdai. Vasaros metu dirba lauko kavinė.
Adresas: Kohtu 12, Talinas

Šv. Kotrynos pasažas - vienoje iš gražiausių Talino senamiesčio vietų mažose 15-17a. patalpose įsikūrę daugybė amatininkų dirbtuvių. 
Adresas: Vene 12, Talinas

Rotušės aikštė - senovėje čia vyko mugės, buvo vykdomos mirties bausmės, o šiomis dienomis čia puošiama Kalėdinė eglė, rengiama Kalėdinė mugė, vyksta įvairūs festivaliai, koncertai po atviru dangumi. 
Adresas: Raekoja plats, TalinasTurite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com