Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Talinas - Stokholmas

Maršrutas Talinas – Stokholmas yra vienas pigiausių būdų pasiekti Stokholmą, jei keliaujate su automobiliu 3-4 asmenys ir bilietus užsisakote mažiausia galima kaina. Mes rekomenduojame užsisakyti keltų bilietus iš anksto – išankstinis mokėjimas už bilietus nėra būtinas. Talinas - Stokholmas maršrutą aptarnauja vieni naujausių ir gražiausių Tallink laivyno keltų.


Kajučių aprašymai

VICTORIA KAJUTĖS 
 
Suite kajutė
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose. Kajutėse rasite: miegamajį su dvigule lova, atskirą sofą lovą ir poilsiui skirtus krėslus, TV,  mini barą, drabužių spintą, tualetą, dušą ir plaukų džiovintuvą.
Į kelionės kainą įskaičiuoti pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. 
 
De Luxe kajutė
Kajutė skirta 2 asmenims su langu. Kajutės yra 8 ir 9 denyje. Kajutėje rasite: dvivietę lovą, drabužių spintą, dušą ir tualetą, TV, telefoną ir šaldytuvą. Į kajutės kainą įeina pusryčiai, užkandžiai ir vaisiai kajutėse. 
 
A klasės kajutė 
Kajutės su langu, 2 vietų ir 4 vietų. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose. Kajutėse rasite: lovas, dušą, tualetą ir TV.
 
B klasės kajutė
Kajutės be lango, 2 vietų ir 4 vietų. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose. Kajutėse rasite: lovas, dušą, tualetą ir TV.
 
Specialios kajutės
Kajutės asmenims su judėjimo negalia (A klasės kajutė).
Kajutė alergiškiems asmenims (A arba B klasės kajutė).
Kajutė keleiviams su naminiais gyvūnais (B klasės kajutėje).
 
 
BALTIC QUEEN KAJUTĖS
 
Executive suite kajutė
Kajutėje yra dvigulė lova, sofa ir poilsiui skirtos kėdės, LCD-TV,  mini baras, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 9 denyje.
 
Suite kajutė
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra miegamasis su dvigule lova, atskiras kambarys su sofa ir poilsiui skirtos kėdės, LCD-TV,  mini baras, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų fenas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.
 
De Luxe kajutė
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, TV,  mini baras, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose.
 
Šeimos kajutė
Kajutė su langu 4 - 8 asmenims. Kajutėje yra du kambariai. Kajutę galima rezervuoti tik šeimai su vaikais, kurioje mažiausiai yra 2 vaikai. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5 denyje.
 
A premium kajutė
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5, 8 ir 9 denyje.
 
A klasės kajutė
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas.  Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.
 
B klasės kajutė
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas.  Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose.
 
Specialios kajutės
Kajutės asmenims su judėjimo negalia (A klasės kajutė).
Kajutė alergiškiems asmenims (A arba B klasės kajutė).
Kajutė keleiviams su naminiais gyvūnais (B klasės kajutėje).
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com