Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Ryga - Stokholmas

Maršrutas Ryga – Stokholmas yra populiariausias maršrutas, kurį renkasi daugumą vykstančių į Švediją, tad vietos vasaros metu ir prieš ar po švenčių (Kalėdos, Naujieji metai, Velykos) yra labai greitai išperkamos. Mes rekomenduojame užsisakyti keltų bilietus iš anksto – išankstinis mokėjimas už bilietus nėra būtinas.


Kelionė keltu su gyvūnu

Keliaujant kartu su savimi galite pasiimti savo augintinį, tačiau būtina sąlyga – rezervuoti kajutę skirtą keliauti su gyvūnu arba narvą gyvūnui. Specialios kajutės, skirtos keliauti su gyvūnais yra A kategorijos (su langu) ir B kategorijos (be lango). Yra privaloma rezervuoti visą kajutę nepriklausomai nuo keliaujančiųjų asmenų skaičiaus. Tikslią informaciją apie kajutes rasite "kajučių aprašymai".

Specialūs narvai gyvūnams yra tik Romantika kelte, Isabelle kelte privaloma išpirkti kajutę, skirtą keliauti su gyvūnais. Vienoje kajutėje leidžiama turėti ne daugiau kaip tris gyvūnus.

Keliaujant su gyvūnu, tiek rezervuojant specialią kajutę, tiek narvą, yra privaloma išpirkti gyvūno bilietą, kurio kaina yra fiksuota – 16Eur/gyvūnui kelionei į vieną pusę. Gyvūnas privalo turėti visus reikalingus dokumentus ir skiepus.

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com