Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Ryga - Stokholmas

Maršrutas Ryga – Stokholmas yra populiariausias maršrutas, kurį renkasi daugumą vykstančių į Švediją, tad vietos vasaros metu ir prieš ar po švenčių (Kalėdos, Naujieji metai, Velykos) yra labai greitai išperkamos. Mes rekomenduojame užsisakyti keltų bilietus iš anksto – išankstinis mokėjimas už bilietus nėra būtinas.


Kajučių aprašymai

ROMANTIKA KAJUTĖS

Suite kajutės
Kajutės yra su langu, skirtos 2 asmenims. Kajutės yra 8 ir 9 deniuose. Kajutėse rasite: du kambarius, kuriuose - dvivietė lova ir poilsio kambarys su sofa, krėslas, drabužių spinta, plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai, patalynė, TV, telefonas ir mini baras, dušas ir tualetas. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje.

De Luxe kajutės
Kajutė skirta 2 asmenim su langu. Kajutės yra 8 ir 9 denyje. Kajutėje rasite: dvivietę lovą, drabužių spintą, dušą ir tualetą, plaukų feną, rankšluosčius, patalynę, TV, telefoną ir mini barą. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai ir vaisiai kajutėje.

A klasės kajutė
Kajutės su langu, 2 vietų arba 4 vietų. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose. Kajutėse rasite: lovas, dušą, tualetą ir TV.

B klasės kajutė
Kajutės be lango, 2 vietų arba 4 vietų. Kajutės yra 5, 8 ir 9 deniuose. Kajutėse rasite: lovas, dušą, tualetą ir TV.
 
 
ISABELLE KAJUTĖS
 
Suite kajutė
Kajutė su langu 1-2 asmenims.Kajutės yra 9 denyje. Kajutėje rasite: kambarį su dvigule lova, TV, mini barą, spintą, tualetą, dušą, plaukų feną, rankšluosčius ir patalynę. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje. 
 
Junior Suite kajutė
Kajutė su langu 2 asmenims. Kajutės yra 9 denyje. Kajutėje rasite: dvivietę lovą, TV, šaldytuvą, mini barą, plaukų feną, rankšluosčius ir patalynę. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje. 
 
De Luxe kajutė
Kajutė su langu 1-2 asmenims. Kajutės yra 9 denyje. Kajutėje rasite: dvigulę lovą, TV, spintą, tualetą, dušą, plaukų feną, rankšluosčius ir patalynę.  Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivieji gėrimai, vanduo ir vaisiai kajutėje. 
 
A klasės kajutė 
Kajutė su langu 1-4 asmenims. Kajutės yra 5 ir 6 deniuose. Kajutėje rasite: dvi lovas viršuje ir dvi apačioje, spintą, tualetą, dušą, rankšluosčius ir patalynę.  Kajutės yra dvivietės ir keturvietės.
 
B klasės kajutė
Kajutė be lango 1-4 asmenims. Kajutės yra 5, 6 ir 9 deniuose. Kajutėje rasite: dvi lovas apačioje ir dvi viršuje, spintą, tualetą, dušą, rankšluosčius ir patalynę.
 
B2 klasės kajutė
Kajutė be lango 1-2 asmenims. Kajutės yra 5, 6 ir 9 deniuose. Kajutėje rasite: dvi lovas, spintą, tualetą, dušą, rankšluosčius ir patalynę.
 
C klasės kajutė
Kajutės be lango 1-4 asmenims. Kajutės yra 2 denyje (apatinis kelto denis po automobilių deniu). Kajutėje rasite: dvi lovas viršuje ir dvi apačioje, dušą ir tualetą, rankšluosčius, patalynę. Tik laive Isabelle!
 
SPECIALIOS KAJUTĖS
 
Kajutė asmenims su judėjimo negalia (A arba B klasės kajutės)
  • A klasės kajutė su langu arba B klasės kajutė be lango 1 – 3 asmenims. Kajutės skirtos keleiviams turintiems judėjimo negalią. Kajutės yra 5 deniuose. 
Kajutės alergiškiems asmenims (A arba B klasės kajutės)
  • A klasės kajutė su langu arba B klasės kajutė be lango 1 – 3 asmenims. Kajutėse nėra alergiją sukeliančių medžiagų. Kajutės yra 5 deniuose.  
Kajutės keleiviams su naminiais gyvūnais (A arba B klasės kajutės)
  • A klasės kajutė su langu arba B klasės kajutė be lango 1 – 4 asmenims. Kajutės skirtos keleiviams keliaujantiems su gyvūnais. Kajutės yra 5 denyje. Gyvūno kaina – 16Eur / į vieną pusę.
Tiems, kas ieško pigesnio varianto, yra galimybė rinktis dalinamą kajutę, t.y. lovą kajutėje, kurioje kartu plauks svetimi keleiviai. Šio tipo kajutėse vyrai ir moterys skirstomi atskirai, tarkime, jei užsakomas bilietas dalunamose kajutėse vyrui ir moteriai, moteris plauks vienoje kajutėje su moterimis, o vyras plauks kitoje kajutėje su vyrais. Atskiros vietos yra parduodamos B2, B4 ir C4 tipo kajutėse.
 
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com