Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Paldiski - Kapelskaras

Keltų linija Paldiski – Kapelskaras yra patogus maršrutas pasiekti Stokholmą tuo atveju, kai kituose keltuose nėra laisvų vietų arba jei domina nebrangūs kelto bilietai (lengvojo automobilio kaina yra nuo 70eur, sėdimos vietos keleiviui kaina nuo 39eur). Šis keltas yra vienas greičiausių būdų pasiekti Švediją, kelionė laivu trunka 9val. 
 

Keitimo ir grąžinimo taisyklės

Apmokėjimas
Užsakymas gali būti pateiktas iš anksto, tačiau apmokėjimas turėtų būti atliktas ne vėliau kaip likus 21 dienai iki numatyto kelto išplaukimo, priešingu atveju užsakymas bus atšauktas automatiškai. Užsakymas, pateiktas likus mažiau nei 21 dienai iki numatyto  kelto išplaukimo, turi būti apmokėtas nedelsiant (apmokama užsakymo metu). Jeigu užsakymas pateikiamas 11 asmenų ar didesnei grupei, apmokėjimas turi būti atliktas ne vėliau kaip likus 35 dienoms iki numatyto  kelto išplaukimo.

Registracija
Keleivių be transporto priemonių registracija prasideda likus 3 valandoms ir baigiasi likus 1 valandai iki kelto išvykimo pagal tvarkaraštį. 
Keleivių su transporto priemonėmis registracija prasideda likus 3 valandoms ir baigiasi likus 1,5 valandos iki kelto išvykimo pagal tvarkaraštį. 
Keleiviai, pavėlavę į registraciją, gali būti neįleisti į keltą.

Atšaukimas
Keltų bilietų ir kitų kelionių užsakymų atšaukimo atveju bus taikomas žemiau nurodytas mokestis:
- likus 22 ar daugiau dienų iki išvykimo -0proc. bilieto kainos;
- likus 7-21 dienai iki išvykimo - 10proc. bilieto kainos;
- likus 2-6 dienoms iki išvykimo - 50proc. bilieto kainos;
- likus mažiau kaip 24 valandoms iki išvykimo - 100proc. bilieto kainos.

Užsakymo keitimas
Užsakymus, kurie buvo atlikti per kelionių agentūrą arba kelto išvykimo terminale, galima pakeisti tik apie tokį pakeitimą pranešus anksčiau minėtai kelionių agentūrai arba terminalui ne vėliau kaip likus vienai dienai iki tvarkaraštyje numatyto kelto išvykimo. Atkreipkite dėmesį, kad išvykimo datą leidžiama pakeisti tik vieną kartą, be to, nauja išvykimo data negali būti nustatyta vėlesnė kaip 1 mėnuo nuo pradinio užsakymo datos. Tuo atveju, jeigu pradinio ir pakeisto užsakymo kainos skiriasi, skirtumą privalote apmokėti užsakymo pakeitimo metu. Jeigu toks pakeistas užsakymas atšaukiamas, atšaukimo mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į pradinę išvykimo datą.

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com