Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Paldiski - Kapelskaras

Keltų linija Paldiski – Kapelskaras yra patogus maršrutas pasiekti Stokholmą tuo atveju, kai kituose keltuose nėra laisvų vietų arba jei domina nebrangūs kelto bilietai (lengvojo automobilio kaina yra nuo 70eur, sėdimos vietos keleiviui kaina nuo 39eur). Šis keltas yra vienas greičiausių būdų pasiekti Švediją, kelionė laivu trunka 9val. 
 

Kajučių aprašymai

Commodore de luxe
Comodore de luxe klasės kajutės dviems yra 6-me denyje. Šio tipo kajutėse rasite: dvigulę lovą, patalynę ir rankšluosčius, staliuką ir kėdes, TV, mini barą, dušo/WC kambarį, plaukų džiovintuvą. 
 
Dvivietė kajutė su iliuminatoriumi 
Dvivietės kajutės su iliuminatoriumi yra 6-me denyje. Šio tipo kajutėse rasite: lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, spintelę, kėdė, kabyklą rūbams, dušo/WC kambarį. 
 
Keturvietė kajutė su iliuminatoriumi 
Keturvietės kajutės su iliuminatoriumi yra 6-me denyje. Viena šios kategorijos kajučių skirta keliaujantiems su gyvūnais. Šio tipo kajutėse rasite:  lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, spintelę, kėdė, kabyklą rūbams, dušo/WC kambarį.
 
Keturvietės kajutės be iliuminatoriaus
Keturvietės kajutės be iliuminatoriaus yra 6-me denyje. Viena šių kajučių skirta keliaujantiems su gyvūnais, dvi - pritaikytos neįgaliesiems. Šio tipo kajutėse rasite: lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, spintelę, kėdė, kabyklą rūbams, dušo/WC kambarį.
 
Sėdimų vietų salonas 
Sėdimų vietų salonas su iliuminatoriais įrengtas 5-me denyje. Jame yra 36 reguliuojami krėslai. Šalia salono yra atskiros dušo/WC patalpos. 
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com