Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Liepoja - Nineshamnas

Registracija į šį reisą baigiama 2val. iki kelto išplaukimo, laivynas labai griežtai laikosi taisyklių, rekomenduojame kelionei iki Liepojos skirti daugiau laiko. 

 

Uostų adresai ir žemėlapiai

LIEPOJOJE:
Brīvostas iela 14a, LV-3405, Liepoja Latvija
GPS koordinatės: 56.5292309, 20.9984457
 
Kaip nuvykti į Liepojos keltų uostą:
  • Automobiliu: jei keliaujate iš Rygos  (Greitkelis A9) tuomet keliaukite tiesiai ir sekite ženklus "Osta" iki kol pasieksite kelio sankryžą, kurioje matysite ženklą "Brivosta". Tuomet pasukite į kairę ir likite pagrindiniame kelį. Po to kai pervažiuosite geležinkelį, pasukite kairėn norėdami pasiekti Liepoja keltų terminalą. 
  • Autobusu: jeigu atvykote į Liepoją autobusu iki keltų terminalo galite eiti pėsčiomis, tačiau užtruksite apie 30min. Atvykus į autobusų stotį pereikite tiltą „Pedestrian“ ir eikite tolyn „Meza“ gatve kol pasieksite „Silku“ gatvės sankryžą. Eikite „Silku“ gatve iki pabaigos, tuomet pasieksite „Brivostas“ gatvę, pereikite geležinklelį ir sukite į kairę – taip pasieksite keltų terminalą. Iki uosto važiuoja 10 ir 11 autobusai, išlipti reikia stotelėje pavadinimu „Silku Street“.
 
NINESHAMNE:
Skyttens Hälls väg 10, 149 30 Nynäshamn, Švedija
GPS koordinatės: N 58° 54.589', E 17° 57.446'
 
Kaip nuvykti į Nineshamno keltų uostą:
  • Iš Stokholmo:  Iš Stokholmo į Nineshamną keliaukite greitkeliu 73 (apytikslis atstumas yra 60km, iš kurio 30km greitkeliu). Kelias praeina ties Telia/Nynäsvägen kelio pabaiga ir veda tiesiai į terminalą. Prašome įsidėmėti, jog registracija vykdoma Cargo (krovininiame) terminale (sekite ženklus krovininėms transporto priemonėms).
  • Iš Vakarų ar Pietų Švedijos: Pasirinkite kelią tarp Södertälje (E4) ir Nineshamno (apie 50 km). Važiuokite per Nineshamną į Nynäsvägen ir tada pasukite į dešinę ir po 500 metrų pasieksite terminalą. Jūs taip pat galite važiuoti E4 Haninge ir tada pasirinkti maršrutą 259  iš Haninge į Nineshamną. Tai yra geresnis būdas, bet 20 kilometrų ilgesnis.
 
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com