Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Liepoja - Nineshamnas

Registracija į šį reisą baigiama 2val. iki kelto išplaukimo, laivynas labai griežtai laikosi taisyklių, rekomenduojame kelionei iki Liepojos skirti daugiau laiko. 

 

Svarbi informacija prieš užsakant bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT KELTŲ BILIETUS LIEPOJA - NINESHAMNAS
 
KAINOS:
  • Liepoja – Nineshamnas linijoje yra dvi kainų kategorijos: economy tarifas (pigiausi bilietai, negrąžinami, keičiami su baudomis) ir flexi tarifas (5 - 40eur už economy tarifą brangesni bilietai, kurie gali būti keičiami ir grąžinami be baudų). Visada rekomenduojame užsisakyti flexi tarifo bilietus, ypatingai, jei kainų skirtumas tarp tarifų yra nedidelis ir jei bilietus užsakote iš anksto ir jūsų kelionės planai gali keistis.
 
KAJUTĖS:
  • Jei užsisakote visą kajutę ir plaukiate 3 asmenys – svetimų keleivių joje nebus.
  • Jei užsisakote atskirą vietą kajutėje – plauksite su svetimais keleiviais. Skirtingų lyčių asmenims nėra skiriama ta pati kajutė (jei plaukiate vyras ir moteris bei perkate atskiras vietas kajutėse, vyras plauks vienoje kajutėje su vyrais, o moteris – kitoje su moterimis).
  • Linijoje Liepoja – Nineshamnas nėra galimybės užsisakyti sėdimų vietų, tik kajutes.
 
AUTOMOBILIAI:
  • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui (bendra masė iki 3,5t). Dėl bilietų krovininiam transportui reikia kreiptis į patį Stena Line laivyną.
  • Jei plaukiate ne su lengvuoju automobiliu, užsakymo metu labai svarbu žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), kadangi nuo matmenų priklauso automobilio kategorija ir jo kaina. Jei įsigysite ne tos kategorijos bilietą, reikės primokėti kainų skirtumą uoste registracijos metu, blogiausiu atveju (nesant laisvoms vietoms kelte) gali nepriimti į keltą. 
  • Jei keliaujate su automobiliu ir priekaba – kaina skaičiuojama atskirai automobiliui (pagal aukštį ir ilgį) ir priekabai (pagal aukštį ir ilgį).
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com