Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Liepoja - Nineshamnas

Registracija į šį reisą baigiama 2val. iki kelto išplaukimo, laivynas labai griežtai laikosi taisyklių, rekomenduojame kelionei iki Liepojos skirti daugiau laiko. 

 

Lankytinos vietos Stokholme

STOKHOLMAS – Šiaurės Venecija tituluojama Švedijos sostinė – idealus pasirinkimas Jūsų savaitgalio ar ilgesnei kelionei.  Tallink laivu iš Rygos Stokholmą pasieksite per 10 valandų – pramogų ir atrakcijų gausą siūlančiame laive kelionė tikrai neprailgs.
Taigi „sveiki atvykę į miestą, kuriame yra lengva kvėpuoti ir jausti savo paties pulsą!”

LANKYTINOS VIETOS STOKHOLME

Vasa muziejus yra vienintelis išlikęs unikalus 17a. laivas pasaulyje, kurio daugiau negu 95proc. detalių yra originalios. Vasa nuskendo savo pirmojo reiso metu 1628-aisiais ir tik po 333metų  1961-aisiais buvo iškeltasi6 vandens. Šiandiena Vasa – lankomiausias Stokholmo muziejus, per metus sulaukiantis daugiau negu vieno milijono lankytojų. Kelionių atlasas rekomenduoja visiems keliautojams, lankėmės, mums labai patiko! 
Adresas: Galärvarvsvägen 14, Stokholmas, tel.: +46(0)8-519 548 00,  www.vasamuseet.se
Bilieto kaina:  130SEK (apie 14eur). Vaikai iki 18 metų muziejų lanko nemokamai!
Užsakantiems Tallink kruizą bilietus į Vasa muziejų užsakome mūsų agentūroje.

Šiuolaikinės fotografijos muziejus „Fotografiska“ – šioje vietoje nuolat eksponuojami geriausių pasaulinio lygio fotografijos meistrų darbai. O galerijoje esantis restoranas neseniai laimėjo prestižinį Gold Dragon apdovanojimą. Kelionių atlasas rekomenduoja meno mylėtojams, lankėmės, mums labai patiko!
Adresas: Stadsgårdshamnen 22, Stokholmas, tel. +46(0)8-509 00 500, www.fotografiska.eu
Bilieto kaina:  120SEK (apie 13eur).

Gamla Stan – senamiestis, yra vienas didžiausių ir geriausiai išlikusių viduramžių miestų centrų Europoje – būtent šioje vietoje 1252-aisiais buvo įkurtas Stokholmas. Aplankykite Karaliaus rūmus ir stebėkite sargybos pasikeitimą, užsukite į amatininkų krautuvėles ar tiesiog pasivaikščiokite miesto krantinėmis – tikrai liksite sužavėti šio miesto dvasia! Kelionių atlasas rekomenduoja visiems keliautojams, lankėmės, mums labai patiko!

Skansen muziejus po atviru dangumi – seniausias muziejus ppo atviru dangumi pasaulyje (mūsų Rumšiškių liaudies muziejaus atitikmuo). Čia rasite ir zoologijos sodą mažiesiems. 
Kelionių atlasas rekomenduoja keliaujantiems su vaikais, lankėmės, mums labai patiko!
Adresas: Djurgårdsslätten 49-51 Stokholmas, tel. +46(0)8-442 80 00; www.skansen.se
Bilieto kaina:  100 - 180SEK (apie 11-20eur).

Junibacken muziejus tikrai sužavės mažuosius, ypatingai tuo atveju, jei jie yra susipažinę su žymiosios Astridos Lindgren pasakų herojais. Pasivažinėkite pasakų traukiniu (taip, tikru traukiniu!), kuris ir leisis į požemius, ir kils į dangaus aukštybes, pasisveikinkite su Emiliu, Ronja plėšiko dukterimi, broliais Liūtaširdžiais ir kitais Astridos knygų veikėjais. Pabaigę kelionę traukiniu, atsidursite Pepės ilgakojinės namuose!
Kelionių atlasas rekomenduoja keliaujantiems su vaikais, lankėmės, mums labai patiko!
Adresas:  Galärvarvsvägen  8, Stokholmas ; tel.+46(0)8-587 230 00; www.junibacken.se 
Bilieto kaina:  139 - 159SEK (apie 15-17eur).Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com