Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Liepoja - Nineshamnas

Registracija į šį reisą baigiama 2val. iki kelto išplaukimo, laivynas labai griežtai laikosi taisyklių, rekomenduojame kelionei iki Liepojos skirti daugiau laiko. 

 

Kajučių aprašymai

Stena Flavia kajutės
 
Dvivietė vidinė - kajutė be lango, skirta 1 arba 2 žmonėms. Kajutėje yra dvi atskiros žemai įmontuotos lovos. Kajutės turi dušą ir tualetą.
Dvivietė išorinė - kajutė su langu, skirta 1 arba 2 žmonėms. Kajutėje yra dvi atskiros žemai įmontuotos lovos. Kajutės turi dušą ir tualetą.
Keturvietė vidinė - kajutė be lango skirta keliauti ne daugiau 4 asmenims, kajutėje yra 4 lovos: dvi apačioje, dvi viršuje. Kajutėje yra dušas ir tualetas.
Keturvietė išorinė - kajutė su langu skirta keliauti ne daugiau 4 asmenims, kajutėje yra 4 lovos: dvi apačioje, dvi viršuje. Kajutėje yra dušas ir tualetas.
Keturvietė šeimyninė - kajutė su langu, skirta keliauti keturių narių šeimai. Kajutėje yra keturios lovos: dvi apačioje, dvi viršuje. Kajutė yra šiek tiek didesnė nei įprasta B4 kajutė. Joje taip pat yra dušas ir tualetas.
Dvivietė neįgaliųjų - kajutė su langu 1-2 žmonėm, su 2 apačioje įrengtom lovom. Kajutėje yra įrengtas dušas ir specialus tualetas. Šios kajutės įrengtos 5 denyje.
Lova mot. B4 kajutėje - kajutė skirta keliauti moterims su svetimomis keleivėmis. Priklausomai nuo išpirktų vietų priklausys kiek keleivių plauks kajutėje.
Lova mot. A4 kajutėje - kajutė skirta keliauti moterims su svetimomis keleivėmis. Priklausomai nuo išpirktų vietų priklausys kiek keleivių plauks kajutėje.
Lova vyr. B4 kajutėje - kajutė skirta keliauti vyrams su svetimais keleiviais. Priklausomai nuo išpirktų vietų priklausys kiek keleivių plauks kajutėje.
Lova vyr. A4 kajutėje - kajutė skirta keliauti vyrams su svetimais keleiviais. Priklausomai nuo išpirktų vietų priklausys kiek keleivių plauks kajutėje.
Sėdimos vietos - šios vietos yra viešoje erdvėje, netoliese baro.
Sėdimos vietos - atskira spec. patalpa norintiems ramiai praleisti naktį.
Dvivietė kajutė - kajutė be lango, skirta keliauti su gyvūnu.
Keturvietė kajutė - kajutė be lango, skirta keliauti 1-4 asmenims su gyvūnu.
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com