Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Klaipėda - Karlshamnas

Populiariausias ir patogiausias keltų maršrutas pasiekti pietinę Švedijos dalį yra Klaipėda – Karlshamnas. Keltai kursuoja kiekvieną dieną, išplaukia iš Centrinio Klaipėdos terminalo (CKT) ir atplaukia į keltų terminalą Karlshamne. Keltai visada plaukia per naktį, dieninių reisų nėra. Keltų linija Klaipėda - Karslhamnas patogi ir tuo atveju, jeigu kelionės tikslas yra Kopenhaga - Oresundo tiltu iš Malmės ją pasieksite greitai ir patogiai. 


Laivų aprašymai

Keltas OPTIMA SEAWAYS aptarnauja keltų liniją Klaipėda — Karlshamnas 3-4 kartus per savaitę iš kiekvieno uosto. Šis laivas pastatytas 1999 metais. Jo greitis 21,5 mazgų. Keleiviams įrengtos 252 vietos kajutėse bei 72 vietos sėdimų vietų salone.

Keltas VICTORIA SEAWAYS aptarnauja keltų liniją Klaipėda — Karlshamnas 3-4 kartus per savaitę. Šis laivas pastatytas 2009 metais. Jo greitis 23,5 mazgų. Keleiviams įrengtos 399 vietos kajutėse bei 116 sėdimų vietų salone.

Keltas PATRIA SEAWAYS pastatytas 1992 metais. Jo greitis 18 mazgų. Keleiviams įrengtos 207 vietos kajutėse bei  51 vieta sėdimų vietų salone. Šis laivas aptarnauja keltų liniją Klaipėda — Karlshamnas (Švedija). 

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com