Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Klaipėda - Karlshamnas

Populiariausias ir patogiausias keltų maršrutas pasiekti pietinę Švedijos dalį yra Klaipėda – Karlshamnas. Keltai kursuoja kiekvieną dieną, išplaukia iš Centrinio Klaipėdos terminalo (CKT) ir atplaukia į keltų terminalą Karlshamne. Keltai visada plaukia per naktį, dieninių reisų nėra. Keltų linija Klaipėda - Karslhamnas patogi ir tuo atveju, jeigu kelionės tikslas yra Kopenhaga - Oresundo tiltu iš Malmės ją pasieksite greitai ir patogiai. 


Keitimo ir grąžinimo taisyklės

Apmokėjimas
Užsakymas gali būti pateiktas iš anksto, tačiau apmokėjimas turėtų būti atliktas ne vėliau kaip likus 30 dienų iki numatyto kelto išplaukimo, priešingu atveju užsakymas bus atšauktas automatiškai. Užsakymas, pateiktas likus mažiau nei 30 dienų iki numatyto  kelto išplaukimo, turi būti apmokėtas nedelsiant (apmokama užsakymo metu). Jeigu užsakymas pateikiamas 11 asmenų ar didesnei grupei, apmokėjimas turi būti atliktas ne vėliau kaip likus 35 dienoms iki numatyto  kelto išplaukimo.

Registracija
Keleivių be transporto priemonių registracija prasideda likus 3 valandoms ir baigiasi likus 1 valandai iki kelto išvykimo pagal tvarkaraštį.
Keleivių su transporto priemonėmis registracija prasideda likus 3 valandoms ir baigiasi likus 1,5 valandos iki kelto išvykimo pagal tvarkaraštį.
Keleiviai, pavėlavę į registraciją, gali būti neįleisti į keltą.

Atšaukimas
Keltų bilietų ir kitų kelionių užsakymų atšaukimo atveju bus taikomas žemiau nurodytas mokestis:
- likus daugiau negu 30 dienų iki išvykimo -0proc. bilieto kainos;
- likus 30 - 15 dienų iki išvykimo -10proc. bilieto kainos;
- likus 14 - 7 dienoms iki išvykimo - 25proc. bilieto kainos;
- likus 7 dienoms - 24 valandoms iki išvykimo - 50proc. bilieto kainos;
- likus mažiau kaip 24 valandoms iki išvykimo - 100proc. bilieto kainos.

Užsakymo keitimas
Užsakymus, kurie buvo atlikti per kelionių agentūrą, galima pakeisti tik apie tokį pakeitimą pranešus anksčiau minėtai kelionių agentūrai arba terminalui ne vėliau kaip likus vienai dienai iki tvarkaraštyje numatyto kelto išvykimo. Atkreipkite dėmesį, kad išvykimo datą leidžiama pakeisti tik vieną kartą, be to, nauja išvykimo data negali būti nustatyta vėlesnė kaip 1 mėnuo nuo pradinio užsakymo datos. Tuo atveju, jeigu pradinio ir pakeisto užsakymo kainos skiriasi, skirtumą privalote apmokėti užsakymo pakeitimo metu. Jeigu toks pakeistas užsakymas atšaukiamas, atšaukimo mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į pradinę išvykimo datą.
Kelto išvykimo dieną negalimas joks užsakymo keitimas!
Specialūs pasiūlymai – nekeičiami / neatšaukiami

 

Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com