Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Klaipėda - Karlshamnas

Populiariausias ir patogiausias keltų maršrutas pasiekti pietinę Švedijos dalį yra Klaipėda – Karlshamnas. Keltai kursuoja kiekvieną dieną, išplaukia iš Centrinio Klaipėdos terminalo (CKT) ir atplaukia į keltų terminalą Karlshamne. Keltai visada plaukia per naktį, dieninių reisų nėra. Keltų linija Klaipėda - Karslhamnas patogi ir tuo atveju, jeigu kelionės tikslas yra Kopenhaga - Oresundo tiltu iš Malmės ją pasieksite greitai ir patogiai. 


Kajučių aprašymai

KELTO VICTORIA  SEAWAYS KAJUTĖS
 
Commodore de luxe kajutės
Kajutės išdėstytos 6-to denio pirmagalyje. Šio tipo kajutėse rasite: dvigulę lovą, patalynę ir rankšluosčius, rašomąjį stalą, kėdę, mini barą, dušą/WC kambarį, TV, kabyklą rūbams, veidrodį, plaukų džiovintuvą.
 
Commodore klasės 1-vietės kajutės
Kajutės įrengtos 6-me denyje. Šio tipo kajutėse rasite: viengulę lovą, patalynę ir rankšluosčius, mini barą, dušo/WC kambarį, TV, kabyklą rūbams, veidrodį ir plaukų džiovintuvą. 
 
Commodore klasės 2-vietės kajutės
Kajutės yra 6-to denio pirmagalyje. Šio tipo kajutėse rasite: dvi viengules lovas, patalynę ir rankšluosčius, spintelę, mini barą, dušo/WC kambarį, TV, kabyklą rūbams, veidrodį ir plaukų džiovintuvą. 
 
2-vietės kajutės su iliuminatoriumi
Kajutės yra 6-me denyje. Šio tipo kajutėse rasite: dvi lovas-gultus, patalynę ir rankšluosčius, staliuką ir spintelę, veidrodį, kabyklą rūbams, dušo/WC kambarį. 
 
3-vietės kajutės su iliuminatoriumi
Kajutės yra 6-me denyje.  Viena šio tipo kajučių pritaikyta neįgaliesiems. Šio tipo kajutėse rasite: du gultus vieną virš kito ir vieną atskirą gultą, patalynę ir rankšluosčius, staliuką ir spintelę, veidrodį, kabyklą rūbams ir dušo/WC kambarį.
 
4-vietės kajutės su iliuminatoriumi
Kajutės išsidėsčiusios 6-me denyje. Šio tipo kajutėse rasite: lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, staliuką ir spintelę, veidrodį, kabyklą rūbams ir dušo/WC kambarį.
 
2-vietės kajutės be iliuminatoriaus
Kajutės įrengtos 6-me ir 7-me deniuose. Dvi iš šio tipo kajučių skirta keliaujantiems su gyvūnais. Šio tipo kajutėse rasite: lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, staliuką ir spintelę, veidrodį, kabyklą rūbams ir dušo/WC kambarį.
 
4-vietės kajutės be iliuminatoriaus
Kajutės įrengtos 6-me ir 7-me deniuose. Šio tipo kajutėse rasite: lovas-gultus vieną virš kito, patalynę ir rankšluosčius, staliuką ir spintelę, veidrodį, kabyklą rūbams ir dušo/WC kambarį.
 
Sėdimų vietų salonas su iliuminatoriais 
Salonas yra 5-me denyje. Viso įrengta 116 minkštų krėslų su reguliuojama padėtimi, yra lentynos daiktams susidėti. Dušo/WC patalpa - atskirai, netoli salono.
 
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com