Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Gdynia - Karlskrona

Pigesnė alternatyva pasiekti ketais Pietų Švediją, tačiau tolimas kelias iki Lenkijos keltų uosto Gdynioje.


Svarbi informacija prieš užsakant bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT KELTŲ BILIETUS GDYNIA - KARLSKRONA
 
KAINOS:
  • Gdynia – Karlskrona linijoje yra dvi kainų kategorijos: economy tarifas (pigiausi bilietai, negrąžinami, keičiami su baudomis) ir flexi tarifas (5 - 40eur už economy tarifą brangesni bilietai, kurie gali būti keičiami ir grąžinami be baudų). Visada rekomenduojame užsisakyti flexi tarifo bilietus, ypatingai, jei kainų skirtumas tarp tarifų yra nedidelis ir jei bilietus užsakote iš anksto ir jūsų kelionės planai gali keistis.
 
KAJUTĖS:
  • Jei užsisakote visą kajutę ir plaukiate 3 asmenys – svetimų keleivių joje nebus.
  • Jei užsisakote atskirą vietą kajutėje – plauksite su svetimais keleiviais. Skirtingų lyčių asmenims nėra skiriama ta pati kajutė (jei plaukiate vyras ir moteris bei perkate atskiras vietas kajutėse, vyras plauks vienoje kajutėje su vyrais, o moteris – kitoje su moterimis).
  • Keliaujant su kūdikiais iki 4 metų, yra privaloma užsisakyti visą kajutę. Kūdikiui persikėlimo bilietas nekainuoja.
 
AUTOMOBILIAI:
  • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui (bendra masė iki 3,5t). Dėl bilietų krovininiam transportui reikia kreiptis į patį Stena Line laivyną.
  • Jei plaukiate ne su lengvuoju automobiliu, užsakymo metu labai svarbu žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), kadangi nuo matmenų priklauso automobilio kategorija ir jo kaina. Jei įsigysite ne tos kategorijos bilietą, reikės primokėti kainų skirtumą uoste registracijos metu, blogiausiu atveju (nesant laisvoms vietoms kelte) gali nepriimti į keltą. 
  • Jei keliaujate su automobiliu ir priekaba – kaina skaičiuojama atskirai automobiliui (pagal aukštį ir ilgį) ir priekabai (pagal aukštį ir ilgį).
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com