Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Gdynia - Karlskrona

Pigesnė alternatyva pasiekti ketais Pietų Švediją, tačiau tolimas kelias iki Lenkijos keltų uosto Gdynioje.


Lankytinos vietos Karlskronoje

KARLSKRONA  - elegantiškos bažnyčios, erdvios aikštės ir istoriniai paminklai pritraukia į Karlskroną lankytojų iš viso pasaulio. Miestas buvo įkurtas 1680 m , kai Karlas XI nusprendė įsteigti čia naują šalies karinio jūrų laivyno bazę.  Praėjus daugiau nei 300 metų, karinio jūrų laivyno bazė vis dar yra čia. 1998metais miestas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

LANKYTINOS KARLSKRONOS VIETOS

Pagrindinė miesto aikštė – miesto centras yra išsidėstęs Trosso saloje, o jame lankytojus žavi centrinė miesto aikštė, kurioje galima rasti ir turizmo biurą. Miesto aikštė užima didelį plotą, kas nėra įprasta mažiems Švedijos miestams, čia rasite Rotušę, Koncertų rūmus, Karlo  XI statulą ir vandens bokštą.

Hoglando parkas – kažkada buvusioje pelkėtoje vietoje šiuo metu puikuojasi žalias ir spalvotas gražiausias Karlskronos parkas.  Lankytojai gali mėgautis lauko terasa, paviljonu, vaikams skirta žaidimų aikštele

Albinsson & Sjöberg’s automobilių muziejus -  kiekvienas mėgstantis automobilius ir besidomintis jų istorija privalo aplankyti šią vietą: prabangių senovinių automobilių kartu su automobiliais, kuriuos galėjo įsigyti kiekvienas mirtingasis, motociklų ir kt. automobilių įspūdinga kolekcija.  
Adresas: Ö. Hamngatan 7D, Karlskrona, Švedija