Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Talinas - Helsinkis (Tallink kompanija)

Tallink maršrutą Talinas – Helsinkis siūlome rinktis, jei norite patogumo ir greitumo, kadangi Tallink keltai kursuoja iki 10 kartų per dieną ir tik vienas jų yra lėtaeigis (kelionė lėtaeigiu keltu užtrunka apie 3,5val). Tallink kompanijos keltai Helsinkyje atplaukia į vakarinį (Helsinki West Terminal) terminalą, Taline išplaukia iš Talino keltų uosto D terminalo.
 

Svarbi informacija prieš užsakant bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT TALLINK KELTŲ BILIETUS TALINAS - HELSINKIS
 
Tallink maršrutą Talinas – Helsinkis siūlome rinktis, jei norite patogumo ir greitumo, kadangi Tallink keltai kursuoja iki 10 kartų per dieną ir tik vienas jų yra lėtaeigis (kelionė lėtaeigiu keltu užtrunka apie 3,5val). 
Tallink kompanijos keltai Helsinkyje atplaukia į vakarinį (Helsinki West Terminal) terminalą, Taline išplaukia iš Talino keltų uosto D terminalo.
 
KAINOS:
  • Tallink Talinas – Helsinkis reiso kaina priklauso tiek nuo išvykimo dienos, tiek nuo išvykimo laiko. Paprastai pigiausi būna rytinis ir vakarinis keltai, tad jei kelionės laikas nėra ypatingai svarbus ir ieškote optimalios kainos – prašykite mūsų paskaičiuoti kainas skirtingomis išvykimo valandomis, tokiu atveju galite sutaupyti.
  • Jei planuojate kelionę keltu pirmyn – atgal, užsisakykite abu bilietus iškart, tokiu atveju sutaupysite iki 15proc. bilieto kainos.
  • Įsigykite TALLINK Club One nuolatinio kliento kortelę nemokamai – jau pirkdami pirmą bilietą sutaupysite. 
 
KAJUTĖS:
  • Keltai į Helsinkį plaukia trumpai – tad paprastai yra užsakomas pigiausias praplaukimo bilietas ( be kajutės). Laiką kelionės metu galite leisti bendrose laivo zonose, kavinėse ar baruose. Jei visgi pageidaujate – yra galimybė keliones metu užsisakyti kajutes.
  • Jei ieškote pigios nakvynės Helsinkyje, yra galimybė praleisti naktį Helsinkyje plaukiant paskutiniuoju reisu. Nakvynei, nepriklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus, yra užsakoma visa kajutė, atskirų vietų kajutėje nakvynei nėra galimybės įsigyti. T.y., nesvarbu ar plaukia vienas, ar keturi asmenys, yra užsakoma visa kajutė. Užsakant nakvynę kelte, į kainą yra įskaičiuotas pusryčių krepšelis.
 
AUTOMOBILIAI:
  • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui (bendra masė iki 3,5t). Dėl bilietų krovininiam transportui reikia kreiptis į patį Tallink laivyną.
  • Jei plaukiate ne su lengvuoju automobiliu (ilgis iki 5m, aukštis iki 1,9m), užsakymo metu labai svarbu žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), kadangi nuo matmenų priklauso automobilio kategorija ir jo kaina. Jei įsigysite ne tos kategorijos bilietą, reikės primokėti kainų skirtumą uoste registracijos metu, blogiausiu atveju (nesant laisvoms vietoms kelte) gali nepriimti į keltą. 
  • Jei keliaujate su automobiliu ir priekaba – kaina skaičiuojama įvertinus bendrą automobilio ir priekabos sąstato ilgį ir aukštį.
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com