Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Talinas - Helsinkis (Tallink kompanija)

Tallink maršrutą Talinas – Helsinkis siūlome rinktis, jei norite patogumo ir greitumo, kadangi Tallink keltai kursuoja iki 10 kartų per dieną ir tik vienas jų yra lėtaeigis (kelionė lėtaeigiu keltu užtrunka apie 3,5val). Tallink kompanijos keltai Helsinkyje atplaukia į vakarinį (Helsinki West Terminal) terminalą, Taline išplaukia iš Talino keltų uosto D terminalo.
 

Lankytinos vietos Helsinkyje

HELSINKIS   - vienos dienos vizito pirmai pažinčiai su miestu tikrai užteks – jei atplauktėte laivu, keltų uostai yra patogioje miesto vietoje, čia pat centrinė miesto aikštė, kiek paėjus - įžymioji granito uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia. O jei keliaujate su vaikais, būtinai aplankykite Helsinkio priemiestyje esantį vieną įdomiausių pasaulyje mokslo populiarinimo muziejų "Heureka“.

LANKYTINOS VIETOS HELSINKYJE

Helsinkio katedra –  ši įspūdinga evangelikų liuteronų katedra yra viena mėgstamiausių turistų lankytinų vietų. Nusifotografuokite, pasėdėkite ant katedros laiptų ir tęskite savo kelionę! 
Adresas: Unionsgatan 29, 00170 Helsinkis, Suomija

Temppeliaukio bažnyčia – neabejotinai viena įspūdingiausių lankytinų vietų Helsinkyje. Bažnyčia yra iškalta granito oloje, pasižymi puikia akustika, čia dažnai vyksta tuoktuvių ceremonijos. Būtinai rekomenduojame aplankyti!
Adresas: Lutherinkatu 3, 00100 Helsinkis, SuomijaTurite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com