Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Talinas - Helsinkis (Tallink kompanija)

Tallink maršrutą Talinas – Helsinkis siūlome rinktis, jei norite patogumo ir greitumo, kadangi Tallink keltai kursuoja iki 10 kartų per dieną ir tik vienas jų yra lėtaeigis (kelionė lėtaeigiu keltu užtrunka apie 3,5val). Tallink kompanijos keltai Helsinkyje atplaukia į vakarinį (Helsinki West Terminal) terminalą, Taline išplaukia iš Talino keltų uosto D terminalo.
 

Kajučių aprašymai

STAR KAJUTĖS
 
Business lounge
Į Business Lounge bilietų kainą įskaičiuotas maitinimas, gėrimai ir dienos spauda.
 
Star comfort class
Į bilieto kainą įskaičiuoti užkandžiai, nealkoholiniai gėrimai ir laikraščiai.
 
Star klasė
Sėdima vieta, į kurios kainą papildmai niekas neįskaičiuota.
 
A klasės kajutė
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra dvi lovos viršuje ir dvi apačioje. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas.
 
B klasės kajutė
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra dvi lovos viršuje ir dvi apačioje. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas. 
 
Specialios kajutės
Kajutė asmenims su judėjimo negalia (A klasės kajutėje).
 

MEGASTAR KAJUTĖS

Kajutės yra 10 denyje. Iš viso yra 47 kajutės, skirtos 2-4 žmonėms. Čia taip pat įrengtos specialios kajutės neįgaliesiems, alergiškiems keleiviams ar keleiviams su naminiais gyvūnais.


SILJA EUROPA KAJUTĖS

Executive suite kajutė
Kajutėje yra dvigulė lova, sofa ir poilsiui skirtos kėdės, LCD-TV,  mini baras, šaldytuvas, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai ir vaisiai kajutėje. Kajutės yra 11 denyje.
 
De Luxe kajutė
Kajutė su langu 1 - 2 asmenims. Kajutėje yra dvigulė lova, TV,  mini baras, drabužių spinta, tualetas, dušas ir plaukų džiovintuvas. Į kelionės kainą įskaičiuoti specialūs pusryčiai à la carte restorane, putojantis vynas, gaivinantys gėrimai kajutėje. Kajutės yra 11 denyje.
 
Šeimos kajutė
Kajutė su langu 5 - 6 asmenims. Kajutėje yra du kambariai. Kajutę galima rezervuoti tik šeimai su vaikais, kurioje mažiausiai yra 2 vaikai. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 5 denyje. 
 
A klasės kajutė
Kajutė su langu 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas.  Kajutės yra 5, 9 ir 10 deniuose.
 
B klasės kajutė
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra LCD-TV, drabužių spinta, tualetas ir dušas.  Kajutės yra 5, 9, 10 ir 11 deniuose.

C klasės kajutė
Kajutė be lango 1 - 4 asmenims. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas.  Kajutės yra 2 denyje.
 
Specialios kajutės
Kajutės asmenims su judėjimo negalia (A arba B klasės kajutė).
Kajutė alergiškiems asmenims (A arba B klasės kajutė).
Kajutė keleiviams su naminiais gyvūnais (A, B arba C klasės kajutėje).


Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com