Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Talinas - Helsinkis (Eckero Line kompanija)

Eckero Line maršrutą Talinas – Helsinkis siūlome rinktis, jei ieškote pigaus bilieto, paprastai šio laivyno bilietai yra pigesni, ypatingai keliaujant ne sezono metu.  Šios kompanijos keltai Helsinkyje atplaukia į vakarinį (Helsinki West Terminal) terminalą, Taline išplaukia iš Talino keltų uosto A terminalo.
 

Svarbi informacija prieš užsakant bilietus

SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ UŽSAKANT ECKERO LINE KELTŲ BILIETUS TALINAS - HELSINKIS
 
KAINOS:
  • Kelionė Eckero Line keltu į vieną pusę kainuoja nuo 19eur asmeniui; 
 
KAJUTĖS:
  • Keltai į Helsinkį plaukia trumpai – tad paprastai yra užsakomas pigiausias praplaukimo bilietas ( be kajutės). Laiką kelionės metu galite leisti bendrose laivo zonose, kavinėse ar baruose. Jei visgi pageidaujate – yra galimybė keliones metu užsisakyti kajutes.
 
AUTOMOBILIAI:
  • Kelionių agentūroje galite užsakyti bilietus tik keleiviniam transportui (bendra masė iki 3,5t). Dėl bilietų krovininiam transportui reikia kreiptis į patį Eckero Line laivyną.
  • Jei plaukiate ne su lengvuoju automobiliu (ilgis iki 5m, aukštis iki 1,9m), užsakymo metu labai svarbu žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), kadangi nuo matmenų priklauso automobilio kategorija ir jo kaina. Jei įsigysite ne tos kategorijos bilietą, reikės primokėti kainų skirtumą uoste registracijos metu, blogiausiu atveju (nesant laisvoms vietoms kelte) gali nepriimti į keltą. 
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com