Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Talinas - Helsinkis (Eckero Line kompanija)

Eckero Line maršrutą Talinas – Helsinkis siūlome rinktis, jei ieškote pigaus bilieto, paprastai šio laivyno bilietai yra pigesni, ypatingai keliaujant ne sezono metu.  Šios kompanijos keltai Helsinkyje atplaukia į vakarinį (Helsinki West Terminal) terminalą, Taline išplaukia iš Talino keltų uosto A terminalo.
 

Lankytinos vietos Helsinkyje

HELSINKIS   - vienos dienos vizito pirmai pažinčiai su miestu tikrai užteks – jei atplauktėte laivu, keltų uostai yra patogioje miesto vietoje, čia pat centrinė miesto aikštė, kiek paėjus - įžymioji granito uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia. O jei keliaujate su vaikais, būtinai aplankykite Helsinkio priemiestyje esantį vieną įdomiausių pasaulyje mokslo populiarinimo muziejų "Heureka“.

LANKYTINOS VIETOS HELSINKYJE

Helsinkio katedra –  ši įspūdinga evangelikų liuteronų katedra yra viena mėgstamiausių turistų lankytinų vietų. Nusifotografuokite, pasėdėkite ant katedros laiptų ir tęskite savo kelionę! 
Adresas: Unionsgatan 29, 00170 Helsinkis, Suomija

Temppeliaukio bažnyčia – neabejotinai viena įspūdingiausių lankytinų vietų Helsinkyje. Bažnyčia yra iškalta granito oloje, pasižymi puikia akustika, čia dažnai vyksta tuoktuvių ceremonijos. Būtinai rekomenduojame aplankyti!
Adresas: Lutherinkatu 3, 00100 Helsinkis, SuomijaTurite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com